COD logo

Komputery objęte promocją:Actina Powered by ASUS

Komputery Actina Powered by ASUS składane w ramach programu PBA łączą w sobie nowatorskie komponenty z wiodącymi na rynku konstrukcjami systemów i niezrównaną obsługą. Użytkownicy otrzymują najlepszy produkt o najwyższej jakości.

Specyfikacja:

Procesor: Intel® Core™ i5-8400 2,8 GHz 9 MB
System: Windows 10
Pamięć RAM: 8 GB DDR4 3000 MHz
Dyski: 1 TB + 128 GB SSD
Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX1050 2 GBKup teraz w sklepie:FIRECOM Powered by ASUS
Gamer9 S66Specyfikacja:

Procesor: Intel® Core™ i5-9400F 2,9–4,1 GHz Turbo 9 MB
System: Brak*
Pamięć RAM: 8 GB DDR4 2666 MHz
Dyski: 480 GB SSD
Grafika: ASUS GeForce® GTX 1060 Dual OC 6 GB* opcja dostępna osobno

Kup teraz w sklepie:


Zestaw słuchawkowy

Wciągający dźwięk.
Doskonała wytrzymałośćZintegrowany 7.1-kanałowy, wirtualny dźwięk przestrzenny aktywowany za jednym naciśnięciem przycisku pilota.

Ekskluzywne 50-milimetrowe przetworniki ASUS Essence oraz konstrukcja z hermetycznymi komorami zapewniają wciągające wrażenia dźwiękowe.

Trwały pałąk ze stali nierdzewnej dla lepszej wytrzymałości.

Lekka konstrukcja i dostosowywane poduszki uszne sprawiają, że ten zestaw słuchawkowy nadaje się dla użytkowników o dowolnym kształcie głowy i uszu, zapewniając pełen komfort podczas rozgrywki.

Obsługa różnych platform: PC, Mac, PS4, Nintendo Switch, telefonów komórkowych oraz Xbox One.Dowiedz się więcej

Zarejestruj zakup

Odbierz zestaw słuchawkowy TUF Gaming H5 ze swoim nowym komputerem Actina Powered by ASUS lub FIRECOM Powered by ASUS Gamer9 S66.

Wypełnij poniższy formularz, aby odebrać zestaw słuchawkowy:


Zdjęcie lub skan rachunku
potwierdzającego zakup*

* wymagane pola

Oświadczam, że wypełnione dane są prawidłowe (Organizator zastrzega sobie prawo do ich weryfikacji).*
Niniejszym dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, obecnie i w przyszłości, przez administratora danych, Active.pl ul. Giewont 38a, 92-116 Łódź, w zakresie koniecznym do właściwego funkcjonowania promocji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi na podstawie ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), a w okresie po dniu 25.05.2018 r. na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27.04.2016 r. uprawnieniach, w tym o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz o prawie do ich uaktualniania, prawie żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych w przypadkach wymienionych w Ustawie oraz prawie wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych.*
Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych określonych powyżej do Active.pl (ul. Giewont 38A, 92-116 Łódź) i ich przetwarzanie w tożsamym zakresie.*
Zapoznałem/-am się z Regulaminem Promocji i akceptuję wszystkie jego postanowienia.*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych od firmy ASUS – za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na wskazany przeze mnie adres e-mail i na wskazane numery telefonów komórkowych.*